Bonus 20 EUR zadarmo!

Pridajte sa do najväčšej komunity tipérov, kde na vás teraz čaká bonus 20 EUR zadarmo, ktorý Tipsport dáva novým klientom len za registráciu. Okrem toho na nových tipérov čaká aj vkladový bonus až do výšky 4 000 EUR.

Vychutnajte si živé prenosy z Oktagonu či UFC. Hokejové prenosy z NHL, Slovenskej extraligy, KHL a ďalších európskych líg. Americké súťaže NBA a NFL. Futbalové lígy : Seria A, Ligue One, Primera Division či Bundesliga a samozrejme mnoho ďalších futbalových súťaží po celom svete.

Zapojte sa do jedinečnej komunity tipujúcich a vychutnajte si športové zážitky na maximum aj s bonusom 20 € ZADARMO.

Využitie súborov cookies a ďalších dát v TIPSPORT SK, a.s.

Naše webové stránky a mobilné aplikácie pracujú s dátami vrátane dát tretích strán, najmä súbormi cookies, ktoré sa ukladajú do vašich zariadení, či sa z nich načítajú.

Niektoré dáta sú nevyhnutné na fungovanie našich služieb a niektoré spracovávame podľa zákona. Ostatné dáta slúžia na skvalitnenie našich služieb a pre rešpektovanie užívateľských záujmov a preferencií, najmä v podobe merania a vyhodnocovania, ako naše služby využívate a presnejšieho cielenia reklamných a marketingových správ. Máte možnosť poskytnúť svoj súhlas s ich ukladaním a prístupom k ním, ktorý môžete neskôr odvolať.